Dlaczego my

W czasach, kiedy oddech konkurencji czuje na plecach każda firma, a dotarcie do odbiorców nie jest łatwe, reklama jest najskuteczniejszym (i jedynym) narzędziem, wspierającym sprzedaż. Efektywna reklama zwiększa zasięg, buduje markę i jej dobre imię, wspiera proces nawiązania relacji z potencjalnymi odbiorcami i sprzedaje produkty/usługi.

Bez reklamy firma w zasadzie przestaje istnieć. Jeśli nie uda Ci się przebić przez działania konkurencji i nie dotrzesz do swojej grupy docelowej, jesteś bez szans. Twoje usługi i produkty mogą być najlepsze, ale nie obronią się same. Żeby zaskarbiły sobie sympatię klientów, musisz jakoś do nich trafić. Daj się zauważyć. Kaligraf zwiększy Twoje szanse!

Dlaczego robimy to właśnie tak?

Reklama wewnętrzna. Wygrywa z innymi formami zwrócenia uwagi – wg badań, odbiorca poświęca znacznie więcej czasu na przyglądanie się temu, co go otacza, niż ma to miejsce w przypadku reklamy zewnętrznej.

Plakat reklamowy. Przez lata testowania i sprawdzania rozmaitych form reklamowych, to właśnie plakat okazał się najskuteczniejszy. Jego atrakcyjna forma graficzna przyciąga spojrzenia, główna tematyka, której jest poświęcony dobierana jest tak, aby zwrócić uwagę, natomiast moduły reklamowe są projektowane z naciskiem na atrakcyjność przekazu.

Folder reklamowy. Od lat sprawdzony sposób na szybkie i skuteczne dotarcie do nowego klienta. Oferujemy znacznie więcej niż zwykła gazetka osiedlowa. Nasze foldery przyciągają tematyką, estetyką i jakością wykonania. Są zdecydowanie bardziej zauważalne od popularnych reklam umieszczanych w skrzynkach pocztowych.

Dobra cena. Reklama na plakacie i w folderze ma jeszcze jedną, niekwestionowaną zaletę – korzystną cenę. Ze względu na podział kosztów między reklamodawcami, koszt jednostkowej reklamy nie jest tak wysoki, jak ma to miejsce w przypadku innych form reklamowych.